-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
11623
Data sheet
| Material(s) | Varnished steel |
|---|---|
| Width | 60 cm |
| Height | 82 cm |
| Depth | 65cm |
| Seating height | 45 cm |
| Weight | 5,1 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% Outdoor |
| Manufacturing | Italy |
| Minimun amount | 4 |
Specific References
| ean13 | 8021988443797 |
|---|