-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
12823
Data sheet
| Collection | RONDA |
|---|---|
| Material(s) | Varnished steel |
| Width | 54 cm |
| Height | 117 cm |
| Depth | 65cm |
| Seating height | 76 cm |
| Seated | 75 cm |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% Outdoor |
| Manufacturing | Italy |
| Minimun amount | 2 |
Specific References
| ean13 | 8021988541219 |
|---|