-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
304672200
Data sheet
| Collection | ROUND HAUT |
|---|---|
| Material(s) | Varnished steel |
| Covering | Varnished steel |
| Length | 58 cm |
| Height | 100 cm |
| Depth | 52cm |
| Seating height | 76 cm |
| Colors | White |
| Guarantee | 2 years |
| Back | 101 cm |
| Properties | 100% Outdoor |
| Minimun amount | 2 |
Specific References
| ean13 | 8021988349365 |
|---|
Description
Exists in 5 colors.