-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
616
Data sheet
| Collection | LYZE |
|---|---|
| Material(s) | Steel |
| Covering | Teak |
| Width | 62 cm |
| Height | 79 cm |
| Seating height | 45 cm |
| Weight | 7 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Manufacturing | Italy |