-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
2EQCC10.T
Data sheet
| Collection | EQUINOX |
|---|---|
| Material structure | Stainless steel |
| Size | Ronde |
| Tabletop | Teak |
| Height | 48 cm |
| Diameter | 102 cm |
| Weight | 20 kg |
| Guarantee | 2 years |