-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
TA04500
Data sheet
| Collection | TECKA |
|---|---|
| Material structure | Duratek |
| Tabletop | HPL |
| Height | 33 cm |
| Diameter | 50 cm |
| Refillable | Sector + Solar |
| Intensity | 500 Lumens |
| Weight | 5,5 kg |