-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
TA04700
Data sheet
| Collection | TECKALU |
|---|---|
| Material(s) | Aluminium, HPL, Teck Durateck |
| Length | 64 cm |
| Width | 64 cm |
| Height | 40 cm |
| Refillable | Sector + Solar |
| Intensity | 500 Lumens |
| Power supply | USB-C |
| Colors | Noir, ardoise, bois |