-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
2MIL06
Data sheet
| Material structure | Teck |
|---|---|
| Size | Square |
| Tabletop | Teak |
| Length | 59 cm |
| Width | 59 cm |
| Height | 39 cm |
| Weight | 10 kg |
| Guarantee | 2 years |