-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
301632000
Data sheet
| Collection | STAR |
|---|---|
| Material(s) | Varnished steel |
| Length | 118 cm |
| Height | 81 cm |
| Depth | 62cm |
| Colors | Many Colors |
| Guarantee | 2 years |
| Back | 81cm |
| Properties | 100% Outdoor |
Specific References
| ean13 | 8021988456247 |
|---|
Description
The Star outdoor bench exists in many colors to adjust better to your desires .