-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
301642000
Data sheet
| Collection | STAR |
|---|---|
| Material(s) | Varnished steel |
| Covering | Varnished steel |
| Length | 56 cm |
| Height | 105 cm |
| Depth | 59cm |
| Seating height | 76 cm |
| Seated | 75 cm |
| Colors | Many Colors |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% Outdoor |
| Minimun amount | 4 |
Specific References
| ean13 | 8021988443018 |
|---|
Description
Vast choice of colors to allow a touch of fantasy to your garden .