-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
2DR15
Data sheet
| Number of seat | 6 |
|---|---|
| Collection | DRUMMOND |
| Material structure | Teck |
| Size | Ronde |
| Tabletop | Teak |
| Height | 70 cm |
| Diameter | 150 cm |
| Weight | 47 kg |
| Guarantee | 2 years |