-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
2BEC09
Data sheet
| Number of seat | 2/4 |
|---|---|
| Collection | BERMUDA |
| Material structure | Teck et acier inoxydable |
| Size | Ronde |
| Tabletop | Teak |
| Height | 74 cm |
| Diameter | 90 cm |
| Weight | 15 kg |
| Guarantee | 2 years |