-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
2LI09
Data sheet
| Number of seat | 4 |
|---|---|
| Collection | LINEAR |
| Material structure | Teck |
| Size | Square |
| Tabletop | Teak |
| Length | 89 cm |
| Width | 89 cm |
| Height | 75 cm |
| Weight | 20 kg |
| Guarantee | 2 years |