-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
2CP28
Data sheet
| Number of seat | 10 |
|---|---|
| Collection | CHESAPEAKE |
| Material structure | Teck et acier inoxydable |
| Size | Rectangular |
| Tabletop | Teak |
| Longueur (cm) | 280 |
| Width | 116 cm |
| Height | 74 cm |
| Weight | 48 kg |
| Guarantee | 2 years |