-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
2EQ15.T
Data sheet
| Number of seat | 6 |
|---|---|
| Collection | EQUINOX DINING |
| Material structure | Stainless steel |
| Size | Rectangular |
| Tabletop | Teak |
| Longueur (cm) | 150 |
| Width | 100 cm |
| Height | 73 cm |
| Weight | 30 kg |
| Guarantee | 2 years |