-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
2AU20.01
Data sheet
| Number of seat | 6/8 |
|---|---|
| Collection | AURA |
| Material structure | Stainless steel |
| Size | Rectangular |
| Tabletop | Teak |
| Length | 200 cm |
| Width | 90 cm |
| Weight | 31 kg |
| Guarantee | 2 years |