-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
2EQ10.T
Data sheet
| Number of seat | 4 |
|---|---|
| Collection | EQUINOX DINING |
| Material structure | Stainless steel |
| Size | Square |
| Tabletop | Teak |
| Length | 100 cm |
| Width | 100 cm |
| Height | 73 cm |
| Weight | 25 kg |
| Guarantee | 2 years |