-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
2EQL10.T
Data sheet
| Collection | EQUINOX |
|---|---|
| Material structure | Stainless steel |
| Size | Rectangular |
| Tabletop | Teak |
| Length | 101 cm |
| Width | 59 cm |
| Height | 40 cm |
| Weight | 15 kg |
| Guarantee | 2 years |