-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
500-2462
Data sheet
| Collection | YARD |
|---|---|
| Material(s) | Aluminium |
| Covering | Elastic Straps |
| Length | 51 cm |
| Height | 77 cm |
| Depth | 57cm |
| Colors | Several colors to choose |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% Outdoor |
| Minimun amount | 4 |
Specific References
| ean13 | 8021988510215 |
|---|
Description
Many colors are available and the Yard outdoor garden range will perfectly fit to your taste and garden or patio.