-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
501-2364
Data sheet
| Collection | YARD |
|---|---|
| Material(s) | Aluminium |
| Covering | Elastic Straps |
| Length | 55 cm |
| Height | 81 cm |
| Depth | 58cm |
| Colors | White |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% Outdoor |
| Minimun amount | 4 |
Specific References
| ean13 | 8021988521617 |
|---|
Description
They perfectly complete the meal ensemble of the Yard garden furniture range .