-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
870282
Data sheet
| Collection | CADIZ |
|---|---|
| Material(s) | Aluminium |
| Covering | Textilene |
| Width | 44 cm |
| Height | 86 cm |
| Depth | 55cm |
| Colors | 6 colors available |
| Weight | 3,4 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% Outdoor |