HORIZON Armchair Barlow Tyrie
€786.40
Tax included
Including €0.80 for ecotax
Here is the HORIZON armchair from the brand BARLOW TYRIE, very popular with the seat and the backrest in textilene fabric fittings in stainless steel.
This product has a minimum quantity of 1 and sold by 2
-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
1H0CF.505
Data sheet
| Material(s) | Teak |
|---|---|
| Width | 54 cm |
| Height | 84 cm |
| Depth | 57cm |
| Foldable | Yes |
| Seated | 45 cm |
| Weight | 7,2 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% Outdoor |
Specific References
| ean13 | 878603014225 |
|---|