-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
302532300N
Data sheet
| Collection | SHINE HAUT |
|---|---|
| Material(s) | Varnished aluminium |
| Covering | Varnished Aluminium |
| Length | 54 cm |
| Height | 97 cm |
| Depth | 57cm |
| Seating height | 76 cm |
| Guarantee | 2 years |
| Back | 97cm |
| Properties | 100% Outdoor |
| Minimun amount | 2 |
Specific References
| ean13 | 8021988496137 |
|---|
Description
Exists in 4 colors.