-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
1CCD3.401.+
Data sheet
| Number of seat | 3 |
|---|---|
| Collection | COCOON |
| Cushion | Sunbrella® Rain® |
| Material(s) | Teck et cordon |
| Length | 188 cm |
| Height | 72cm |
| Depth | 84 cm |
| Seating height | 46 cm |
| Weight | 30 kg |
| Guarantee | 2 years |