-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
CA03300 + CO03301
Data sheet
| Number of seat | 2/3 |
|---|---|
| Collection | TEKURA |
| Cushion | Sumbrella |
| Material(s) | Teak, HPL slate grey |
| Length | 270 cm |
| Height | 80 cm |
| Depth | 85cm |
| Guarantee | 2 years |