-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
1MTD3.T
Data sheet
| Collection | MONTEREY |
|---|---|
| Cushion | En option |
| Material(s) | Teak |
| Length | 194 cm |
| Height | 82 cm |
| Depth | 81 cm |
| Seating height | 43 cm |
| Weight | 43 kg |
| Guarantee | 2 years |