-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
TINKA69 / TECK127
Data sheet
| Collection | SKAAL |
|---|---|
| Material structure | Duratek |
| Width | 203 cm |
| Height | 220 cm |
| Refillable | Sector + Solar |
| Intensity | 500 Lumens |
| Autonomy | Between 5 to 200 hours |
| Weight | 55 kg |
| Guarantee | 2 years |
| USB port | Yes |
| Mention sensor | Yes |