-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
TINK136
Data sheet
| Collection | TINKA |
|---|---|
| Material(s) | Aluminium |
| Width | 15 cm |
| Height | 25 cm |
| Depth | 15 cm |
| Refillable | Solar |
| Intensity | 300 Lumens |
| Autonomy | Between 4 to 150 hours |
| Guarantee | 2 years |
Specific References
| ean13 | 3561619001361 |
|---|
Description
- Aesthetic and luminous
- Mounted and delivered
- Small handle for transportation
- Battery autonomy from 4 to 150 hours
- Variable intensity