-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
TECK410
Data sheet
| Collection | TEKURA |
|---|---|
| Material(s) | Teak, HPL slate grey |
| Width | 24 cm |
| Height | 37cm |
| Depth | 24 cm |
| Refillable | Sector + Solar |
| Intensity | 500 Lumens |
| Power supply | Solar and USB |
| Weight | 5,3 kg |
| Guarantee | 2 years |
Specific References
| ean13 | 3561619004102 |
|---|