-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
2LY26.02
Data sheet
| Number of seat | 10/12 |
|---|---|
| Collection | LAYOUT DINING |
| Material structure | Stainless steel |
| Covering | Poudre |
| Size | Rectangular |
| Tabletop | Teak |
| Length | 257 cm |
| Width | 100 cm |
| Height | 74 cm |
| Weight | 48 kg |
| Guarantee | 2 years |