-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
54050
Data sheet
| Number of seat | 8/10 |
|---|---|
| Material(s) | polyethylene resin |
| Tabletop | HPL melamine high pression |
| Length | 200 cm |
| Width | 100 cm |
| Height | 72cm |
| Weight | 82 kg |
| Guarantee | 2 years |