-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
2MTL15.806
Data sheet
| Collection | MONTEREY |
|---|---|
| Material structure | Teck |
| Size | Rectangular |
| Tabletop | Teck et céramique |
| Length | 150 cm |
| Width | 50 cm |
| Height | 45 cm |
| Weight | 23 kg |
| Guarantee | 2 years |