-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Data sheet
| Collection | ROUND |
|---|---|
| Material(s) | Varnished steel |
| Size | Rectangular |
| Tabletop | Galvanized steel |
| Length | 100 cm |
| Width | 70 cm |
| Height | 45 cm |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% Outdoor |
| Manufacturing | Italy |
Specific References
| ean13 | 8021988342168 |
|---|
ROUND Coffe table (100 cm)
Let yourself be charmed by the discretion of the lines of this coffee table.
Its dimensions standing between the coffee table and the dining table make it very convenient for an unexpected small aperitif with friends or family.
The steel makes this table robust and refined at the same time.
Additional information about the ROUND coffee table (100 cm)
This product is guaranteed for 2 years.
For any further information, do not hesitate to contact us at: 04 92 28 54 16
Do not hesitate and order your ROUND coffee table (100 cm) online or come directly to ourshowroom.
Our team of professionals will be here to help you for any special request. Contact us by email : info@lesjardinsdusud.com