-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
100082
Data sheet
| Collection | LOUISIANE |
|---|---|
| Length | 150 cm |
| Width | 72 cm |
| Height | 80 cm |
| Colors | 24 colors |
| Weight | 31 kg |
| Guarantee | 3 years |
| Back | Steel tube slats |
| Properties | 100% Outdoor |
| Manufacturing | Made in France |
Specific References
| ean13 | 3100540239117 |
|---|
Description
LOUISIANE 150 cm Bench by Fermob
You can order the LOUISIANE 150 cm bench by Fermob directly online or by visiting one of our two showrooms. We offer tailored solutions for both private individuals and professionals.
Visit us in Nice or Mouans-Sartoux, Monday to Saturday, from 10 a.m. to 7 p.m.
Contact us at +33 (0)4 92 28 54 16.