-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
1TI13
Data sheet
| Collection | TITAN |
|---|---|
| Cushion | En option |
| Material(s) | Teak |
| Length | 130 cm |
| Width | 41 cm |
| Height | 44 cm |
| Weight | 29 kg |
| Guarantee | 2 years |