-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
1WA12
Data sheet
| Collection | WAVENAY |
|---|---|
| Material(s) | Teak |
| Length | 116 cm |
| Height | 87 cm |
| Depth | 58cm |
| Weight | 15 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% Outdoor |
Description
- Ideal for a small garden