-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
1HASR
Data sheet
| Collection | HAVEN |
|---|---|
| Cushion | Sumbrella |
| Material(s) | Teak |
| Width | 85 cm |
| Height | 86 cm |
| Depth | 94 cm |
| Seated | Cushions |
| Weight | 33 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% Outdoor |