-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
1NER
Data sheet
| Collection | NEWPORT |
|---|---|
| Material(s) | Teak |
| Width | 64 cm |
| Height | 105 cm |
| Depth | 89 cm |
| Seating height | 42 cm |
| Weight | 13 kg |
| Guarantee | 2 years |