-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
1TIA.08
Data sheet
| Collection | TITAN |
|---|---|
| Cushion | En option |
| Material(s) | Teck rustique et aluminium thermolaqué noir |
| Width | 61 cm |
| Height | 86 cm |
| Depth | 63cm |
| Seating height | 46 cm |
| Weight | 9 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Stackable | Yes |