-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
TRV9005
Data sheet
| Collection | VALTECK |
|---|---|
| Material(s) | Teak |
| Covering | Batyline |
| Length | 200 cm |
| Width | 65 cm |
| Height | 30cm |
| Colors | 2 colors |
| Weight | 19 kg |
| Guarantee | 2 years |