-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
CORAL001/SD/SD
Data sheet
| Collection | CORAL |
|---|---|
| Material structure | Aluminium thermolaqué |
| Covering | Textilene |
| Length | 194 cm |
| Width | 70 cm |
| Height | 90 cm |
| Seating height | 30 cm |
| Wheels | Yes |