-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
1EQHC.T
Data sheet
| Collection | EQUINOX HIGH DINING |
|---|---|
| Material structure | Stainless steel |
| Material(s) | Teak |
| Width | 56 cm |
| Height | 106 cm |
| Depth | 51cm |
| Seating height | 72 cm |
| Seated | 40 cm |
| Weight | 10 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Stackable | Yes |