-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
TAB2061
Data sheet
| Collection | AMAKA |
|---|---|
| Material(s) | Aluminium |
| Covering | Toile ATEJA |
| Width | 45 cm |
| Height | 109 cm |
| Depth | 55cm |
| Seating height | 76 cm |
| Guarantee | 2 years |
Specific References
| ean13 | 94017900 |
|---|