-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
CA06160
Data sheet
| Number of seat | 2 |
|---|---|
| Collection | BASTINGAGE |
| Material structure | Aluminium / Duratek armrest |
| Cushion | Water repellent |
| Material(s) | Ateja cushions light grey |
| Length | 172 cm |
| Width | 80 cm |
| Height | 62 cm |
| Seating height | 40 cm |
| Diameter | Tube 50 mm |
| Guarantee | 2 years |