-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
586-23/C586
Data sheet
| Collection | IVY |
|---|---|
| Material(s) | Steel |
| Width | 10,5 cm |
| Height | 66 cm |
| Depth | 90cm |
| Colors | White |
| Weight | 25,7 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% Outdoor |
| Manufacturing | Italy |
Description
- Structure with industrial style
- Designed by Paola Navone
- Seat cushion in white