-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
Data sheet
| Collection | ICE |
|---|---|
| Material(s) | Polyethylene |
| Covering | Polyethylene |
| Width | 94 cm |
| Height | 86 cm |
| Depth | 48 cm |
| Colors | blanc lumineux |
| Guarantee | 2 years |
Description
W 94* D 48* H 86 cm in polyethylene