-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
SD MAN190A
Data sheet
| Collection | MANHATTAN |
|---|---|
| Material(s) | Polyethylene |
| Covering | Polyethylene |
| Length | 50 cm |
| Height | 200 cm |
| Depth | 49cm |
| Power supply | Sector |
| Colors | Translucent |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% outdoor |