-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
102851
Data sheet
| Collection | The Giant |
|---|---|
| Material(s) | Aluminium |
| Covering | Polyethylene |
| Width | diamètre 58 cm |
| Height | 182 cm |
| Diameter | 58 cm |
| Colors | 5 coloris |
| Weight | 18,5 kg |
| Guarantee | 2 years |
Specific References
| ean13 | 8719773016317 |
|---|