-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
24659999
Data sheet
| Length | 124 cm |
|---|---|
| Height | 114 cm |
| Depth | 58cm |
| Power supply | 220 - 240 V |
| Cooking area | 57 * 39 cm |
| Cooking capacity | 2,4 kW |
| Capacity | 4 à 6 convives |
| Assembly | Oui |