-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
DT042WH
Data sheet
| Collection | RIO |
|---|---|
| Tabletop | Aluminium |
| Length | 70 cm |
| Width | 100 cm |
| Height | 34 cm |
| Weight | 10 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Brand | LES JARDINS DU SUD |